نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی:

رزمایش ارتش در شمال و غرب کشور چشم دشمنان را خیره کرد

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: رزمایش که ارتش جمهوری اسلامی در شمال و غرب کشور انجام داد، در این مدت کوتاه، چشم دشمنان را خیره کرد و اوج آمادگی را به رخ آنان کشاند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی زمینی ارتش،  آیت الله سید «علیرضا عبادی» روز یکشنبه در دیدار سرتیپ دوم ستاد «کریم چشک» رئیس بازرسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: اربعین حسینی امروز یک تابلوی بین‌المللی در عدالتخواهی و مقاومت در مقابل ظلم بین‌المللی است و امیدواریم که مقدمه‌ای برای ظهور حضرت مهدی صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و آزادی انسان‌ها از زیر بار این همه ستم جهانی باشد.

وی با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی کلمه طیبه است، افزود:  ارتش جمهوری اسلامی از روزی که با امام راحل بیعت کرد تا به امروز، قدم‌های بسیار بزرگی برداشته است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه خداوند بر درجات شهدای ارتش جمهوری اسلامی، جانبازان، آزادگان و... بیفزاید زیرا بسیار مایه افتخار هستند، خاطرنشان کرد: شما با یک واسطه که نیابت عامه حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است، ارتش امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) هستید.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه دشمنان سال گذشته برای ایران اسلامی تابستان داغی را اعلام کرده بودند، ادامه داد: سال گذشته در چنین ایامی در سطح بین‌الملل، عناصر استکباری می‌گفتند که دیگر ۱۳ آبانی وجود نخواهد داشت و در منطقه مانور می‌دادند و عده‌ای نیز در داخل باورشان شده بود و گاهی به گوش می‌رسید که سرمایه‌دارانی که به دنبال تجارت بودند، منتظر ۱۳ آبان بودند، اما به لطف خدا همه فتنه‌های استکبار و ایادی آنها شکست خورد.

رهبری هوشمند ایران، استکبار را به شکست در سطح بین الملل و منطقه وادار کرد

وی یادآور شد: استکبار، امروز در سطح بین‌الملل شکست خورده است به گونه‌ای که کارشناسان خودشان می‌گویند که رهبری هوشمند جمهوری اسلامی ایران، استکبار را به شکست در سطح بین الملل و منطقه وادار کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی بیان داشت: امروز کشور عراق قد راست کرده است و به عنوان پذیرای یوم الله اربعین حسینی مطرح، و دشمن را به خشم آورده است؛ سال گذشته دشمنان توطئه ای در بصره به راه انداختند که شکست خوردند و امسال نیز توطئه دیگری طرح‌ریزی کردند که باز هم با شکست روبرو شدند.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه در طی یک سال اخیر معادلات جهان تغییر پیدا کرده است، افزود: امروز ارتش رژیم صهیونیستی با یک سخن سید حسن نصرالله مرزهایشان را رها می‌کنند و به جای خود آدمک نصب می‌کنند.

وی یادآور شد: مانوری که ارتش جمهوری اسلامی در شمال و غرب کشور انجام داد، در این مدت کوتاه، چشم دشمنان را خیره کرد و اوج آمادگی را به رخ آنان کشاند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی اضافه کرد: دشمنان به صورت مداوم دست به هر کاری می‌زنند و فتنه ایجاد می‌کنند اما پشت سر هم نیز شکست می‌خورند و آنقدر شکست خورده‌اند که دیگر مردمان خودشان از آنها بدشان می‌آید.

آیت الله عبادی یادآور شد: امروز مشاهده می‌کنید که کشور فرانسه که روزی به عنوان مهد آزادی مطرح بود اوضاعش چگونه است، و نزدیک به یک سال است که جلیقه زردها که اکنون جلیقه سیاه‌ها نیز به آنها افزوده شده‌اند در صحنه حضور پیدا می کنند و دولت به جای اینکه پاسخگویشان باشد آنها را کشته و یا دستگیر و روانه زندان می‌کند.

وی ادامه داد: اوضاع انگلیس نیز بدتر از فرانسه است و خودشان نیز اذعان دارند که در بدترین شرایط اقتصادی به سر می برند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی بیان داشت: آمریکا نیز آنقدر رسوایی به بار آورده که می‌خواهند تمامی تقصیرات را به گردن ترامپ بیندازند و استیضاحش کنند در حالی که خود سیستم مشکل دارد.

آیت الله عبادی خاطرنشان کرد: اتفاقات امروز جهان حاکی از آن است که جامعه بشری در حال بیدار شدن و به دنبال عدالت‌خواهی است.

وی اضافه کرد: در اربعین حسینی تنها شیعیان حضور ندارند بلکه از تمامی اقشار از جمله برادران اهل سنت، مسیحیان، هندوها، زرتشتی‌ها، ارمنی‌ها و... حضور دارند، این پیام اربعین حسینی کارساز خواهد بود و روز به روز نیز توسعه پیدا خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه آن دسته از افرادی که از کاروان حسینی جا می‌مانند، در کشورها و شهرهای خود دست به راهپیمایی اربعین می‌زنند و هزینه آن را نیز پرداخت می‌کنند، یادآور شد: آیت الله شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه که حدود ۳۰ میلیون نفر را عاشق محبت اهل بیت کرد، در پای اربعین حسینی، ۶ پسر خود را فدا کرد و امروز می‌بینیم علی رغم اینکه در زندان هستند و دولت نیجریه نیز از رساندن دارو به ایشان مضایقه می‌کند، اما باز هم حرفشان را می زنند و بر سر پیمانی که با سید الشهدا بسته اند، ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه از دیدن شما بسیار لذت می‌برم گفت: با دیدن شما خاطرات گذشته و یاد روزهایی که گرد پوتین شما را می‌گرفتم و صفا، وفا و پرکاری آن زمان، برایم زنده می‌شود.

نظرات شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات کاربران

 

Tab News