با شرکت ۱۵ هزار نیروی بسیجی؛

رزمایش الی بیت المقدس در آذربایجان غربی برگزار شد

ارومیه – رزمایش دو روزه الی بیت المقدس با شرکت ۱۵ هزار نیروی بسیجی از مناطق مختلف آذربایجان غربی در روز پنجشنبه ۹ آبان برگزار گردید.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رزمایش ، به نقل از خبرگزاری مهر، این رزمایش با شعار ۴۰ سال مردمیاری، امنیت و خدمت و با محوریت ارتقای توان رزمی بسیجیان در آذربایجان‌غربی با حضور ۱۵ هزار نیروی بسیجی در استان آغاز شد.

جانشین فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی در خصوص جزییات برگزاری این رزمایش افزود: سه محور دفاعی، امنیتی و امدادی از محورهای اصلی این رزمایش دو روزه است و در روز اول بسیجیان حاضر در رزمایش با حضور در مساجد، اردوگاه‌ها و نقاط پیش بینی شده در استان در کلاس‌های آموزشی و توجیهی مختلف حضور می‌یابند.

سردار اللهوردی داداش‌زاده اظهار داشت: ۶۴ گردان در کل آذربایجان‌غربی در این رزمایش حضور خواهند داشت و در نمایش اقتدار و ایجاد آمادگی در بین گردان‌ها نقش ایفا می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: تمرین فراخوانی یگانی، حفظ انسجام سازمانی و فعالیت‌های جمعی گردان‌های بیت‌المقدس و مردمی کردن دفاع از مهمترین اهداف در حال پیگیری در این رزمایش است.

سردار داداش زاده با اشاره به اینکه امنیت پایداری در مرزهای استان حاکم است اضافه کرد: ایجاد امنیتی که موجب آرامش مردم و یاس ضدانقلاب باشد از سایر اهداف برگزاری این رزمایش است.

جانشین سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه برگزاری کلاسهای مختلف آموزشی و اجرای برنامه دفاع از اماکن حساس شهری از دیگر برنامه های رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان است عنوان کرد: رزمایش الی بیت المقدس در ارومیه با حضور شش هزار بسیجی در قالب ۱۴ گردان بیت المقدس و کوثر در حال برگزاری است.

نظرات شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات کاربران

 

Tab News