حمیدرضا مقدم‌فر

مشاور فرمانده‌کل سپاه: گام دوم انقلاب با انهدام یک مرکز جاسوسی آمریکا آغاز شد.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: گام اول در مبارزه با آمریکا، اشغال لانه جاسوسی و گام دوم انهدام یک پهپاد جاسوسی آمریکا ۴۰ سال پس از گام اول بود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رزمایش ، به نقل از خبرگزاری تسنیم از آبادان، ‌حمیدرضا مقدم‌فر امروز در راهپیمایی ضد‌استکباری ۱۳ آبان در آبادان‌ اظهار داشت: گام اول در مبارزه با آمریکا، اشغال لانه جاسوسی بود و گام دوم را ۴۰ سال بعد نیز با انهدام یک مرکز جاسوسی آمریکا آغاز کردیم.

وی با بیان اینکه این بار این مرکز جاسوسی بر روی زمین نبود و در آسمان جاسوسی می‌کرد، افزود: فاصله این دو گام ۴۰ سال بوده و در این مدت‌ زمان آمریکایی‌ها هر کاری از دستشان برمی‌آمد علیه انقلاب اسلامی انجام دادند، اما امروز علی‌رغم تمام هجمه‌ها علیه انقلاب اسلامی‌ در اقتدار کامل و آمریکایی‌ها به اعتراف برخی از اندیشکده‌ها و نخبگان خودشان در حال افول و سقوط هستند.

این مدرس دانشگاه با اشاره به خاطرات خود از حضور در آبادان در دوران محاصره این شهر در سال ۶۰ بیان کرد: آبادان در آن زمان در مقابل آمریکا و سرسپردگانی مثل صدام ایستاد و تا کنون نیز شجاعانه در حال مقاومت و ایستادگی است.

عضو شورای فرهنگی مجمع عالی بیداری اسلامی افزود: بچه‌های آبادان جزو نخستین کسانی بودند که بعد از پیروزی انقلاب از آمریکا آسیب دیدند و می‌توان آن‌ها را در خط مقدم جبهه مبارزه با آمریکا دانست.

مقدم‌فر در تبیین دشمنی آمریکا با ملت ایران گفت: آمریکا در طول دوران حکومت سیاسی خود تا امروز ۸ و نیم میلیون نفر از مردم جهان را به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم به کشتن داده است ولی با ظهور انقلاب اسلامی ابهت و حیثیتش از بین رفت.

مشاور رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان برخی نکات برای تداوم مبارزه با آمریکا گفت: اولا باید درک درست و واقع‌بینانه‌ای از وضعیت امروز ما و آمریکایی‌ها داشته باشیم و تحلیل درستی از قدرت‌مان که رو به افزایش است و قدرت آمریکایی‌ها که رو به افول است داشته باشیم.

مقدم‌فر اظهار داشت: نباید گذاشت جنایت‌ها و خیانت‌های آمریکا در قبل و بعد از پیروزی انقلاب به فراموشی سپرده شود، همان گونه که امام (ره) فرمودند عده‌ای به دنبال این هستند که مرگ بر آمریکا و نفرت از آمریکا فراموش شود.

مشاور رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به لزوم تبیین چرایی مسئله قطع ارتباط و مذاکره نکردن با آمریکا تصریح کرد: لازم است تبیین شود که چرا نباید با این‌ها مذاکره کنیم و قطع ارتباط کنیم چرا که مشکل انقلاب اسلامی با آمریکا مشکل هویتی و هستی‌شناسانه است و خوی درندگی و استکباری در ذات آنها ‌نهفته است.

مقدم‌فر بیان کرد: آنها با اساس اسلام و انقلاب اسلامی مخالفند و فقط به دنبال استثمار و بهره‌گیری از کشور ما هستند، همان‌گونه که امام (ره) فرمودند رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است.

وی با بیان اینکه مذاکره با آمریکا یک مذاکره فریب است چون ماهیت آمریکا تغییری نکرده‌ گفت: تحلیل درست و صحیح از گفتمان سازش و آگاهی از ترفندهای سازش‌کاران نیز باید مدنظر جوانان امروز و مردم قرار گیرد.

مقدم‌فر با تاکید بر اینکه‌ دستاوردها، آثار و برکات قطع ارتباط با آمریکا را باید تبیین کرد، گفت: اساسا یکی از علل پیشرفت انقلاب اسلامی مقابله با آمریکا و ایستادگی در برابر آن است و هرکجا مقاومت و ایستادگی کردیم پیروز شدیم.

انتهای پیام/ش

نظرات شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات کاربران

 

Tab News