معاونت عملیات سازمان بسیج

پیام سردار آبنوش به مناسبت روز جهانی قدس

روز قدس از پدیده های بسیار اعجاب انگیز انقلاب اسلامی است که خداوند متعال بر حضرت امام راحل الهام نمودند. امام راحل یک اقدامات و تصمیماتی می گرفت که همه آنها در آینده می شد شجره طیبه و آثار بسیار تعیین کننده و اثر گذار نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان داشته و تمامی ندارد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رزمایش ، سردار آبنوش ، معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین سخنانی را به مناسبت روز جهانی قدس به شرح زیر بیان نمودند.

"بسم رب الشهداء و الصدیقین"

خداوند بزرگ را شاکرم که بار دیگر توفیق راز و نیاز را در این ماه مبارک بر ما ارزانی داشت . همچنین خداوند متعال را به بزرگی خودش قسم می دهیم بلای ویروس منحوس کرونا را از مردم شریف ایران و تمامی مردمان آزاده جهان دور نگهدارد.

روز قدس از پدیده های بسیار اعجاب انگیز انقلاب اسلامی است؛

روز قدس از پدیده های بسیار اعجاب انگیز انقلاب اسلامی است که خداوند متعال بر حضرت امام راحل الهام نمودند. امام راحل یک اقدامات و تصمیماتی می گرفت که همه آنها در آینده می شد شجره طیبه  و آثار بسیار تعیین کننده و اثر گذاری نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان داشته و تمامی ندارد. به طور مثال : بسیج ، امام عزیز پدیده بسیج را خلق کرد و آن را شجره طیبه نامید و همینطور در حال ریشه زدن و تنومند شدن است و در همه جهان اثر گذار می شود .

مثال دیگر کمیته امداد است، با توجه به این بیماری وضعیت فقر الان در جامعه جهانی چگونه است؟! ولی ما مدعی این هستیم که در ایران یک نفر شب گرسنه نمی خوابد و این  به برکت پدیده ای بنام کمیته امداد است.

حال روز قدس نیز از این دست پدیده هایی است که خداوند متعال بر ذهن مبارک حضرت امام (ره) الهام نمودند. امام عزیز جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس نام گزاری نمود . آن طور که حضور ذهن دارم در آن زمان ابتدای اعلام روز قدس ، خیلی کوته بینانه به این موضوع نگاه می شد ، تحلیل های کوچکی انجام می شد، به طوریکه حتی افراد به ظاهر روشن که با سواد هم بودند و خودشان را به رخ دیگران می کشیدند نیز از کنار این موضوع ، خیلی سبک می گذشتند. ولی ما دیدیم هر روز که جلوتر رفتیم این پدیده ریشه می دواند و جای جای جهان را به خودش گرفت و روز قدس شد محور اصلی  و اساسی در سطح جهان در زمان خودش . لذا از این روز قدس تا روز قدس بعدی ، رژیم صهیونیستی تمام پشتیبانان و حامیانش به رعشه می افتند ، عزا می گیرند که روز قدس بعدی چه و چطور می شود  و این نشان دهنده این است که این امر یک پدیده عادی نبوده . لذا تقاضا میکنم از مطالعه کنندگان این مطلب که به پدیده روز قدس با یک ذهنیت عادی نگاه نکنند. ما معتقدیم که به برکت صداقت و خلوص امام راحل این موضوع از آن الهاماتی می باشد که به وجود امام بزرگوارمان متواتر شد و برکات و اثراتش هم کار بشر عادی نیست! آن زمان فضای مجازی به این وسعت که وجود نداشت نمی توانند بگویند با فضای مجازی روز قدس را این گونه جهانی کرده اند! بلکه رونقش هم امری الهی بود .

امسال هم که این ویروس منحوس آمده ، یک مقدار محدودیت هایی ایجاد می کند و شاید به عبارتی دشمنان بشریت که همان تفکر صهیونیستی هستند بیشترین خوشحالی را از این موضوع دارند. ولی بحمدالله با همت و تلاش مردم ، مسئولین و جوانان انقلابی اقدامات موثری در این شرایط صورت گرفت که ان شاءالله به حول و قوه الهی دارای برکات ارزنده ای در خصوص این امر مقدس خواهد داشت.

و در آخر با توجه به اعلام سازمان تبلیغات اسلامی در روز قدس همگی گوش جان می سپاریم به فرمایشات گرانقدر و گوهر بار رهبری معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و از منویات ایشان مستفیض می شویم . ان شاءالله

والسلام علیکم

استان: 

نظرات شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات کاربران

 

Tab News